HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

BEYLİKDÜZÜ 2011 KOLLARI SIVADI

BEYLİKDÜZÜ 2011 KOLLARI SIVADI
Amatör Küme ekiplerinden Beylikdüzü 2011 yeni sezon öncesi geniş katılımlı bir toplantı yaparak 2017- 2018 sezonu öncesi biraraya geldi.

Yönetim kurulunun tam kadro halinde yer aldığı toplantıya kulüp başkanı Feridun Şallı başkanlık yaptı. Toplantıda genel sekreter Yılmaz Yıldırım, asbaşkan Sinan Kutur, başkan yardımcısı İhsan Özşan, amatör branşlardan sorumlu asbaşkan Namık Çalışkan, sosyal işlerden sorumlu başkan yardımcısı İhsan Yıldız ve basın ve halkla ilişkiler sorumlusu Ali Yılmaz yer alırken toplantıda yeni sezonda lige girecek olan branşlar ve kategoriler,  önümüzdeki sezonun bütçesi ve sosyal projeler masaya yatırıldı. Bu arada yeni sezonda hem A takım hem de altyapıda görev yapacak olan antrenörler için de önümüzdeki günlerde düğmeye basılacağı belirtildi.
Öte yandan Beylikdüzü 2011 U 11 ve U 14 yaş grupları da yeni sezon öncesi ilk çalışmalarını önceki gün yaptı. Beylikdüzü temsilcisinde oyuncuların oldukça hırslı ve istekli oldukları gözlendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.