HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

BEYKOZ İLÇE U14 KARMASINDA RAKİP ESENYURT KARMASI

BEYKOZ İLÇE U14 KARMASINDA RAKİP ESENYURT KARMASI
İstanbul İlçeler Arası U14 Karmaları müsabakaları devam ediyor. Osman İnan Yönetimindeki Sarı-Siyahlılar İlk maçında Pendik İlçe Karması ile karşılaşmış ve müsabakadan 2-0 mağlubiyet ile ayrılmıştı. Ardından yapılan itiraz olumlu cevap alınca Kadrosunda Statüye aykırı biçimde Profesyonel Lig Takım Altyapı oyuncusu oynatan Pendik İlçe Karması 3-0 Mağlup ilan edilmişti.

Beykoz İlçe Karması ikinci maçında Maltepe Karması ile karşı, karşıya gelip güzel bir oyun neticesinde sahadan 3-1’lik galibiyet ile ayrılmıştı. Beykoz Temsilcimiz üçüncü maçında ise Kartal İlçe karması karşına çıktı, bütün çabasına karşın maçı çevirmeyi başaramayan Yıldızlarımız maçtan 3-2 mağlubiyet ile ayrıldı.
Beykoz İlçesi U14 Karması Yarın ( Perşembe ) Esenyurt İlçe U14 Karması ile elemeli bir maça çıkacak. Bu maç öncesinde son antrenmanını yapan yıldızlarımızda moral-motivasyon üst seviyede. Maçı kazanan taraf ise tur atlayacak. Karşılaşma Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesislerinde Saat 19-30’da başlayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.