HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Beykoz Dış Transferde İlk Bombayı Patlattı.

Beykoz 1908 Dış Transferde İlk Bombayı Patlattı.
Beykoz 1908 dış transferde ilk olarak geçtiğimiz sezon Kepez spor forması giyen genç oyuncu Uğur Otur ile anlaşarak kadrosuna kattı.

Uğur Otur Kimdir?
Defansın sol tarafında görev yapan İstanbul doğumlu genç oyuncu,  2004 yılında 11yaşında iken Damlaspor'da futbola başladı. 2011 yılına kadar takımının formasını giydi. 2011 yılında Selvispor ile anlaşan Uğur, daha sonra sırasıyla Zeytinburnu Hürriyet, Çorumspor, Damlaspor, Sivrikaya Sinerji spor, Beyköy Belediyespor ve Kepezspor formalarını gidi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.