HAZIRLIK MAÇLARI

13 Temmuz 2017 Perşembe

BEYKOZ BELEDİYESPOR’DA AVRUPA KUPASI RAKİPLERİ BELLİ OLDU

BEYKOZ BELEDİYESPOR’DA AVRUPA KUPASI RAKİPLERİ BELLİ OLDU
2016-17 Sezonun Türkiye Hentbol Süper 2.olarak tamamlayan Beykoz Belediyespor Takımında Avrupa Kupalarındaki tüm rakipleri belli oldu. Avrupa Genelinde ülkelerinde aldıkları derecelere göre belirlenen 42 takım resmi olarak açıklandı.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı 15 Takımdan oluşan grupta bir üst tura çıkabilmenin mücadelesine çıkacak. Türkiye’yi EHS Kupasında temsil edecek Beykoz Belediyespor  diğer 15’li üst gruptaki takımların rakibi olacak. 18 Temmuz’da Kura çekimi yapılacak ardından 2-3 Eylül’de ilk maçlar, 8-10 Eylül’de ise rövanş karşılaşmaları oynanacak. Beykoz Belediyespor Hentbol Takımının Rakipleri şunlar oldu.
RK Dubrava-Hırvatistan, SL Benfica-Portekiz, BSK Handball Elite-Norveç, ZTRZaporozhye-Ukrayna, Dukla Praha Çek Cumhuriyeti, Valur FC İzlanda, Maccabi S.Rishon Lezion-İsrail, Ing-signis HB West Wien-Avusturya, Achiless Bocholt-Belçika, HC Vojvodina-Sırbistan, IEK Xynı Dikeas-Yunuanistan, KH Besa Fam Gas-Hollanda, HB Esch-Luksenburg, Pölva Serviti Estonya
Belediyespor Erkek Hentbol Takımı 2017-18 Sezonuna 1 Ağustos’ta çıkacağı Kastamonu Kampı ile başlayacak. Bu sezon Takımın Antrenörü ise son 3 yıldır Takımı çalıştıran ve üst üste lig yükselten İsmail Tarakçı‘nın yerine Mesut Ilgın olmuştu.
Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olan Muharrem Kaşıtoğlu, geride kalan 3 yıllık süreçte çok önemli başarılara imza attıklarını söylerken, ” Geçen sezon ilk mücadeleye çıktığımız Erkekler Hentbol Süper Liginde sezonu ikinci ırada tamamlayarak, Avrupa Kupalarında oynama hakkı elde etmiştik. 18 Temmuz’da değişik ülke temsilcileri olan 15 Takım arasından rakibimiz belli olacak. Çok uzun yılların ardından İlçemizi ilk kez Takım sporlarında Avrupa’da temsil edeceğimiz için mutluyuz. ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.