HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Beykoz 1908 Yeni Hocasını Buldu.

Beykoz 1908 Yeni Hocasını Buldu.
İstanbul'un köklü takımlarından Beykoz 1908 yeni sezonda Teknik Direktör olarak Bayram Pehlivan ile anlaştı.

Süper Amatör Ligde mücadele eden Beykoz 1908 geçtiğimiz sezon Küçükçekmece İdman Yurdu'nda görev yapan Bayram Pehlivan'ı takımın başına getirdi. Yakın zamana kadar futbolculuk yaşantısı devam eden ve Profesyonel futbolcu olarak uzun yıllar sahalarda yer alan Bayram Pehlivan'ın Beykoz'lu futbolculara tecrübelerini aktarması bekleniyor. Transfer çalışmalarında hemen başlanacağı gelen bilgiler arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.