HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

Beykoz 1908, Genç Golcüyü Kaptı.

Beykoz 1908, Genç Golcüyü Kaptı.
Beykoz 1908 üst üste yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Geçtiğimiz sezn İstanbul Süper Amatör Ligde hem Davutpaşa, hem de Hasköy formasını giyen genç santrafor Atakan Bozcabaşı'nı kadrosuna kattı.
Atakan Bozacıbaşı kimdir?
Spor kamuoyunun gelecek vaat eden futbolcular arasında gördüğü genç santrafor futbola 2006 yılında SeyrantepeOfspor'da başladı. Daha sonra 3 yıl Çeliktepe forması giyen oyuncu 2010 yılında Sarıyer'e transfer oldu. Sarıyer'de 3 yıl amatör olarak forma giydikten sonra 2013 yılında bu takımda profesyonel olarak imza attı. 2014-2015 sezonunda atılım yapan Çeliktepe Ümit spor'da amatör liglere dönen genç golcü daha sonra Davutpaşa ve Hasköy formalarını giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.