HAZIRLIK MAÇLARI

25 Temmuz 2017 Salı

Beykoz 1908 A.Ş. Yeni Sezonun İlk Çalışmasını Yaptı.

Beykoz 1908 A.Ş. Yeni Sezonun İlk Çalışmasını Yaptı.
İstanbul Süper amatör lig takımlarından Beykoz 1908 A.Ş. sezonun ilk çalışmasını yaptı.
Beykoz Stadı’nın yanındaki altyapı tesisinde yapılan antrenmanı kulüp başkanı Zeki Aksu da başından sonuna kadar takip etti.
Kulüp Başkanı Aksu antrenman öncesi yaptığı konuşmada da şu ifadeleri kullandı “ Beykoz gibi büyük bir camiaya geldiğiniz, başarılar dilerim. Sezon başı antrenmanları bilindiği üzere bir deneme-hazırlık aşaması anlamı da taşımakta. Bu süreçte ortaya konulacak performans ölçü olacaktır. Bazı arkadaşlarınız 109 Yıllık maziye sahip Beykoz Futbol Takımı kadrosunda yer alacak iken istenen seviyeye gelemeyenler ile yollarımızı mecburen ayıracağız. Hayırlı-uğurlu olsun hepinize başarılar diliyorum “şeklinde konuştu.
Beykoz 1908 Sportif Direktörlüğüne getirilen Erol Özbek ise yaptığı açıklamada, “Ben bunca yıllık kariyerimi belki de bir tarafa bırakıp Beykoz 1908 Takımında aktif bir rol üstlendim. Allah utandırmasın. Türkiye’nin ilk kulüplerinden olan 109 yıllık bir camiada görev almak, büyük sorumluluk ve çaba gerektirmekte. Ancak bu sezon çok farklı bir kimliğe bürüneceğimizi söyleyebilirim. Şu ana kadar birçok futbolcu ile anlaşma sağladık. Bazıları izinli olduğu için aramıza birkaç gün gecikmeli gelecek. Öte yandan bazı isimleri ise sezon ilk çalışmalarında takip edip göstereceği performansa göre karar vereceğiz.” diye konuştu.
Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu olan Bayram Pehlivan ise futbolcularına yaptığı konuşmada, yeni sezonun Beykoz 1908 camiasına hayırlı-uğurlu olması dileğinde bulunurken, “ Ben de Beykoz gibi büyük bir camiaya gelmekten dolayı mutluyum ve de heyecan yaşıyorum. Sezonun ilk çalışmasına çıkıyoruz. Herkesten fedakarlık bekliyorum, Beykoz Takımında kadroda yer almak isteyen bu yönde ciddi anlamda bir çaba göstermeli.” Dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.