HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

BEYKOZ 1908 1461 KARADENİZSPOR’DAN KASIM BALCI İLE ANLAŞTI

BEYKOZ 1908 1461 KARADENİZSPOR’DAN KASIM BALCI İLE ANLAŞTI
Beykoz 1908 A.Ş. 2017-18 Sezonu Transfer çalışmalarında bugün bir futbolcuyu daha kadrosuna dahil etti. Sarı-Siyahlı ekip Tekirdağ Süper Amatör Lig Takımlarından 1461 Karedenizspor’dan Kasım Balcı ile anlaşma sağladı.

1996 Doğumlu genç futbolcu Beykoz 1908 A.Ş. Kadrosuna dahil olmaktan mutlu olsuğunu söylerken, ” Beykoz 1908 Takımında kendimiz fazlası ile göstereceğim ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.