HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

Belediye Başkanı DR. Akgün'den Gençoba Spor Kulübü'ne destek.

Belediye Başkanı DR. Akgün'den Gençoba Spor Kulübü'ne destek.
Büyük Çekmece ilçesinde federe  olmak için gün sayan Gençobaspor’a bir destek de Büyük Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’den geldi.

Büyük Çekmece Belediyesi’nin düzenlediği yaz spor okullarının açılış töreni kortejinde yer alan Gençobasporlu sporcular açılışın ilgi odağı oldu.

Büyük Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün de en büyük ilgiyi çiçeği burnunda Gençobaspor kulübünün sporcularına ve yönetimine gösterdi.

Gençobaspor Kulüp Başkanı Gökmen Köksal Aras da kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı Dr. Akgün’e teşekkür ederek federe olma yolundaki önemli adımlar attıklarını, kendilerine gösterilen ilgiden ve destekten memnun olduklarını söyledi.
Dr. Akgün de, Aras’ı ve yönetim kurulu üyelerini dinleyerek Gençobaspor hakkında bol bol not alarak bunu kurmaylarıyla paylaştı.
Dakikalar süren sıcak sohbette Aras kulübün hedeflerinden ve vizyonundan bahsederken Dr. Akgün de gereken ilgi ve desteği vereceğini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.