HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

Batı Trakya Spor'dan Orta Sahaya Dinamo

Batı Trakya Spor'dan Orta Sahaya Dinamo
Gökhan Güneş Batı Trakyaspor ile anlaştı.
Geçtiğimiz sezona İstanbul Konyaspor'da başlayan Klasman Grubu maçları öncesinde Beykoz 1908 ile anlaşan başarılı orta saha oyuncusu Gökhan Güneş Batı Trakya Türkleri SK ile sözleşme imzaladı.

Bu sezon 1.Amatör Küme'de mücadele edecek olan Zeytinburnu temsilcisi iddiasını ortaya koyarak Gökhan Güneş'i transfer etti. Orta sahada dinamo görevi gören oyuncu birçok takımdan teklif gelmesine rağmen Batı Trakya Türkleri SK ile anlaşma sağladı.
Haber / Foto : Erdem Sağolan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.