HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

Batı Trakya golcüsünü buldu

Batı Trakya golcüsünü buldu.
İddialı bir ekip kuran Zeytinburnu temsilcisi transferlerine devam ediyor.
Bu sezon 1.Amatör Kümede mücadele edecek olan Batı Trakya Türkleri SK geçtiğimiz sezonu Davutpaşaspor'da geçiren forvet oyuncusu Fatih Bayraktar ile anlaşmaya vardı.

Uzun boyunun avantajını iyi kullanan ve hava toplarındaki hakimiyeti ile tanınan oyuncu gerçekleştirilen imza töreni ile Batı Trakya forması giydi.
Futbola Batı Trakya Türkleri Sk'da başlayan genç golcü sonrasında Yeşilılgaz ve Davutpaşaspor formalarını terletti.
Haber / Foto :  ERDEM SAĞOLAN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.