HAZIRLIK MAÇLARI

24 Temmuz 2017 Pazartesi

BAŞAKŞEHİR NEFES AÇTI

BAŞAKŞEHİR NEFES AÇTI 
Yeni sezon hazırlıklarını Ünal Özbey yönetiminde sürdüren Başakşehirspor son çalışmasını Belgrat Ormanları’nda yaptı.

Yeni sezon öncesi takımın fizik kondisyon seviyesini arttırmayı hedefleyen Özbay’ın sezon başı hazırlıklarını sıkı tuttuğu belirtildi. Bu arada transfer çalışmalarını da büyük bir gizlilik içinde sürdüren Yeşil Sarılı yönetimin önümüzdeki günlerde anlaştığı isimlere basın önünde imza şov yaptıracağı belirtildi. Teknik direktör Özbay’ın da bazı mevkiler için yönetimden özel istekte bulunduğu, yönetimin de tecrübeli çalıştırıcının verdiği raporlar doğrultusunda yeni transfer bombalarını patlatmak için kolları sıvadığı ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.