HAZIRLIK MAÇLARI

23 Temmuz 2017 Pazar

BAŞAKŞEHİR KARTAL’DA SONBAY DEVRİ

BAŞAKŞEHİR KARTAL’DA SONBAY DEVRİ
Süper Amatör Küme ekiplerinden Başakşehir Kartalspor’da teknik direktörlüğe Zeki Sonbay getirildi.

Geçtiğimiz sezon görev yaptığı K.Çekmece İdman Yurdu’nu Süper Amatör Kümeye taşıyan Sonbay attığı imza ile resmen işbaşı yaptı.
Son 3 sezonda K.Çekmece temsilcisinde görev yapan Sonbay imza sonrası yaptığı açıklamada Başakşehir Kartal ile hedeflerinin örtüştüğü için teklifi kabul ettiğini söyledi. Başakşehir Kartal Kulüp Başkanı Nail Tilbaç da yaptığı açıklamada yeni yapılanmaya girdikleri bir sezonda hedeflerine ve vizyonlarına uygun olduğu için Zeki Sonbay’ı tercih ettiklerini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.