HAZIRLIK MAÇLARI

8 Temmuz 2017 Cumartesi

BARIŞ BAKIR SİLİVRİSPOR’DA

BARIŞ BAKIR SİLİVRİSPOR’DA
Yeni sezonda TFF 2.Ligde mücadele edecek olan Silivrispor transfer çalışmalarına hız verirken ilk anlaşma geçtiğimiz sezon Kırklarelispor’da forma giyen Barış Bakar’dan geldi.

Ortasahanın bütün bölgelerinde görev yapabilen tecrübeli oyuncuyla prensipte anlaşma sağlandığı, resmi imzanın ise birkaç gün içinde geleceği bildirildi. Bu  arada Silivrispor’un önümüzdeki hafta top başı yapacağı, pazartesi ya da Çarşamba günü sezonun ilk çalışmasının yapılacağı ifade edildi. Öte yandan Mavi Kırmızılıların 1 Ağustos’ta kamp için Bolu’ya gideceği, otel için görüşmelerin  de sürdüğü belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.