HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

AYKUT’UN SÖZLEŞMESİ UZATILDI

AYKUT’UN SÖZLEŞMESİ UZATILDI
TFF 2.Lig ekiplerinden Silivrispor, golcü Aykut’un sözleşmesini bir sezon daha uzattı.

Özellikle Erbaa ile oynanan final maçında mükemmele yakın bir futbol ortaya koyarak şampiyonlukta büyük rol oynayan deneyimli forvet kendisini bir sezon daha Silivrisporlu yapan imzayı törenle attı. Yönetim kurulu üyesi Ufuk Bek ve idari menajer Özgür Ergün’ün katıldığı bir törenle imza atan deneyimli forvet yeni sezonda da elinden geleni Silivrispor için vereceğini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.