HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Avcılar Kulüplerinden Birlik Mesajı

Avcılar Kulüplerinden Birlik Mesajı
Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme  Derneği, dün Yunus Yıldırım başkanlığında ve Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yener Şayir’in ev sahipliği yaptığı bir toplantıda bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Kulüplerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda kongre sonrası amatör spor kulüplerinin sorunları masaya yatırıldı. Toplantı sonrası bir açıklamada bulunan dernek başkanı Yunus Yıldırım yönetim kurulu olarak genel kuruldan sonra ilk ziyaretlerini Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli’ye, ikinci ziyaretlerini de Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yener Şayir’e yaptıklarını belirterek belediye ve spor işleri müdürlüğüyle koordineli bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Yıldırım “Kulüpler Birliğinin yazıhanesini de Avcılar Atatürk Stadyumu’na getireceğiz. Kulüpler birliği olarak hizmetimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.