HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Avcılar başladı, Büyükçekmece bitirdi

Avcılar başladı, Büyükçekmece bitirdi
İstanbul U 14 İlçeler Karması Liginde ilk hafta maçında Avcılar İlçe Karması 1-0 öne geçtiği maçta Büyük Çekmece İlçe Karması’na 2-1 yenilerek turnuvaya kötü bir başlangıç yaptı.

Rakibi önünde erken yediği golle 1-0 yenik duruma düşen Bordo Mavililer daha sonra oyuna ağırlığını koyarak etkili bir oyunla skora gitti.
14. Dakikada Adem’le 1-0 öne geçen Avcılar temsilcisi golden sonra oyunun kontrolünü rakibine bıraktı. B.Çekmece İlçe Karması özellikle ortasahada oyunun kontrolünü eline geçirerek maçı rakip sahaya yıktı. 25. Dakikada Anıl’ın kendi kalesinde attığı gol ilk yarının skorunu belirledi: 1-1.
İkinci yarıda etkisini sürdüren B.Çekmece İlçe Karması 44. Dakikada Furkan’la bir gol daha bulunca maçın skoru da ortaya çıktı: 1-2.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.