HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

AVCILAR’DA İSTİFA DEPREMİ

AVCILAR’DA İSTİFA DEPREMİ
Avcılar Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Şeker görevinden istifa etti.

 Avcılar Belediyespor yönetiminin dün Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’yi ziyareti sonrasında ilk fire geldi. Daha önceki yönetimlerde de görev yapan Şeker, görüşmelerin ardından görevinden istifa ederken yönetimin istifayı kabul etmediği, ancak Şeker’in bundan sonra yönetim kurulu toplantılarına katılmayarak kulübün hiçbir etkinliğinde aktif olarak görev yapmayacağı ifade edildi.
İstifa sonrası ilk açıklamasını gazetemize yapan Şeker, artık yorulduğunu, bu şartlar altında görev yapmasının bir anlamı olmadığını söyledi. Şeker “Artık yorulduk. Biliyorsun kulüplerin belli giderleri oluyor. Geçen sene aylık 30 Milyar gibi maaş dağıtımı oldu. Bir yere kadar insanlardan destek alabiliyorsunuz. Bir yere kadar da kendimiz finanse ediyoruz. En önemlisi zamanımızı veriyoruz. Çoluğumuza, çocuğumuza vereceğimiz zamanı kulübe aktarıyoruz. Stat yıkılmadan 8 kategoride lige girerken geçen sene saha sıkıntısı yüzünden 5 kategoride katıldık. 3’ünde şampiyon olduk, 2’sinde Türkiye finallerine katıldık. A takım son maçta seyircimizin önünde Play Off’u kaçırdık. Şimdi biz iyi niyetle zamanımızı, herşeyimizi buraya ayırırken Belediyeyle daha önce konuştuğumuz ve bize tahsis edileceği belirtilen Gümüşpala’daki tesis halen boş duruyor. Ben altyapıda hem futbol okulu yapamıyorum hem de takım çalıştıracak saha bulamıyorum. Firuzköy’de bir stat var. İdmanlarda sahayı 8’e bölüyorlar. O arada bakıyorsun orada tesis boş duruyor. Biz diyoruz ki ‘burayı bize tahsis edin. Parası neyse, kirası neyse verelim.’ Bize tesis lazım. Çocuklara kahvede sporu yaptıramazsın. Saha lazım bize. Tenis kulübü olsak tenis sahası lazım; doğru mu? Sahamız yoksa spor kulübü olmamızın bir manası yok. Altyapıdan sporcu çıkarıp da A takım seviyesine çıkartamayacaksak, yukarılara gönderemeyeceksek spor kulübü olmamızın da manası yok. Bugüne kadar yaptığımız girişimlerden hiçbir sonuç alamadık, alamıyoruz da. Bizim de böyle bir gücümüz yok yani. Ne yapalım olmuyor. Belediyenin bu tavrı karşısında artık biraz dinlenmek istiyorum. Belediyespor olarak artık verimli olma şansımız yok. Belediyespor olarak da artık geri dönüşüm olmaz. Bir sorumluluk aldık. Sorumluluğu taşıyabildiğimiz kadar taşıdık. Artık başkaları gelip yapsın. Onların önünü açalım en azından.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.