HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

AVCILAR 1903 SİL BAŞTAN

AVCILAR 1903 SİL BAŞTAN
Amatör 2.Küme ekiplerinden Avcılar 1903 yeni sezon öncesi yeni bir sayfa açıyor.
Yönetimin geçtiğimiz sezon ilk kez 2.Amatör Kümede mücadele eden A takımın yaş ortalamasını düşürerek iskeleti U 17 kadrosundan oluşturacağı, geçtiğimiz sezon transfer edilen bütün oyuncularla da yolların ayrılarak hizmetlerinden dolayı teşekkür edileceği bildirildi.

U14 KARMASINA 4 OYUNCU
U14 İstanbul İlçeler Karması Avcılar İlçe Karmasına 4 oyuncu birden vererek adından söz ettiren Avcılar 1903’ün yeni sezonda altyapıya büyük önem vereceği, A takımın büyük ölçüde altyapıdan yetişen isimlerden kurulacağı ifade edildi.

ALHUN’UN GÜVENİ TAM
Avcılar 1903 2.Başkanı Sedat Alhun’un da yeni sezon öncesi iddialı açıklamalar yaptı. Alhun, “Düşüncemiz tam anlamıyla altyapıdan gelen oyuncularla A takımın iskeletini oluşturmak. Ligde de en yakın rakibimizin en az 10 puan önünde şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz. 1 Ağustos ile 10 Ağustos tarihleri arasında da Altyapımız ile A takımımızı Antalya Kumluca’da kampa götüreceğiz. Bunun için gerekli bütçemiz de onaylandı.” Diye konuştu.

6 BRANŞTA MÜCADELE
Bu arada Avcılar 1903’ün yeni sezonda futbolun yanısıra diğer branşlara da el atacağı, toplam 6 branşta mücadele edeceği ifade  edildi. Avcılar temsilcisinin yeni sezonda futbolun yanısıra basketbol, voleybol, hentbol, yüzme ve atletizmde de boy göstermeyi hedeflediği, Siyah Beyazlıların yeni sezonda 21 kişilik antrenör kadrosuyla 630 kişilik bir sporcu ordusuna hizmet vereceği  kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.