HAZIRLIK MAÇLARI

17 Temmuz 2017 Pazartesi

Ataşehir Özel Sporcular Kulübü Aösk Kuruldu

Ataşehir Özel Sporcular Kulübü AÖSK Kuruldu
Ataşehir Çamoluk spor kulübü ve Ataşehir Amatör spor kulüpleri birliği başkanı Ekrem Köse zihinsel engellilerin spor yapabileceği Ataşehir Özel sporcular kulübü AÖSK  kuruluşunu gerçekleştirdi.

Bravo Ekrem Köse başkan
Ataşehir ilçesinde spor denilince ilk akla gelen isim Ataşehir Çamoluk spor kulübü ve Ataşehir Amatör spor kulüpleri birliği başkanı Ekrem Köse geliyor.

Ekrem Köse Ataşehir ilçesinde zihinsel engellilerin spor yapabilecekleri Ataşehir Özel sporcular kulübünün kuruluşunu gerçekleştirdi.

15 Temmuz 2017 tarihi itibarı ile kuruluşu yapılan Ataşehir Özel sporcular gençlik ve spor kulübü derneğinin kurucu üyeleri Ekrem Köse, Rasim Duvarbaşı, Ufuk Kesecek,Zafer Emek, Ömer Öz, Halil Karaçoban ve recep Mürseloğlu olduğu belirtildi.

Ataşehir Özel sporcular kulübünün kurucu başkanı Ekrem Köse Ataşehir ilçesinde yaklaşık 15.000 engelli olduğunu, bu çocuklarında spor yapmaları gerektiğine inandığını ve arkadaşları ile birlikte bu spor kulübünü kurduklarını söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.