HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

Ataşehir ilçesindeki Amatör spor kulüpleri nakdi yardımları liyakate göre dağıtılacak:

Ataşehir ilçesindeki Amatör spor kulüpleri nakdi yardımları liyakate göre dağıtılacak;
Ataşehir belediye meclisinde gündeme alınan Amatör spor kulüplerine yapılan nakdi yardımların düzenlendiği ödül yönetmeliği meclis üyelerinin tamamı tarafından onaylanarak yürürlüğe girdi.Buna göre Ataşehir ilçesinde Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan takım yılda 75.000 tl, Süper amatör ligdeki takım 50.000 tl,1.Amatör ligdeki takımlar 25.000 tl,2.Amatör ligdeki takımlar 15.000 tl alacaklar.

liglere A takım ile katılan ve katıldığı ligi eksiksiz olarak tamamlayan kulüplere ek olarak 5.000 tl
Atakım hariç olmak üzere 5 kategoride ve daha fazla kategorilerde liglere katılan takımlara kategori başına 2.000 tl
5 kategoriden az gruplarda lige katılan takımlara ise kategori başına 1.000 tl
2.Amatör lihgden 1.Amatör lige şampiyon olarak çıkan takımlara 7.500 tl, 2.olarak çıkan takımlara 6.000 tl
1.Amatör ligden A takımı Süper amatör lige şampiyon olarak çıkan takımlara 15.000 tl, 2.olarak çıkan takımlara 10.000 tlSüper Amatör ligden Bölgesel Amatör lige çıkmak için Play off grubunda oynayan ve Bal ligine  çıkan takımlara 30.000 tl

U/19 liginde şampiyon veya 2.olarak 1.lige çıkan takımlara 4.000 tl
U-13 yaş grubunda şampiyon olan takımlara 1.000 tl
U-13-14-15-16-17 yaş gruplarında şampiyon olan ve Türkiye şampiyonalarına gidecek olan takımlara  3.000 tl

2016-17 sezonunda Amatör spor kulüplerindeki C,B, A ve Teknik direktör lisansı ile çalışan her Antrenör için 1.000 tl ek ücret verilmesi sağlanacak.

Bu ödül yönetmeliğinin hazırlanmasında ve belediye meclisinde kabul edilmesinde emeği geçen tüm siyasilere de teşekkür etmek gerekiyor.

Ataşehir belediye meclisinde görüşülerek oy birliği ile kabul edilen bu spor ödül yönetmeliğinin diğer ilçelerdeki Belediyelere de örnek olmasını diliyoruz.

Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.