HAZIRLIK MAÇLARI

10 Temmuz 2017 Pazartesi

Ataşehir Çamoluk'ta defansa takviye

Ataşehir Çamoluk'ta defansa takviye
Geçtiğimiz sezon Hasköyspor ile sezona başlayan ve ardından Girne Gençlik ile sezonu sonlandıran başarılı defans oyuncusu Ülker Ergun yeni sezonda Ataşehir Çamolukspor'un başarısı için ter dökecek.

Özellikle güçlü fiziği ve hava toplarındaki hakimiyeti ile ön plana çıkan Ülker Ergun, "Bir takım değil de aile havasında bir ortama transfer olduğum için çok mutluyum. Yeni sezonda başarılı olmak için elimden geleni yapacağım dedi. İmza töreninde bulunan Kulüp Müdürü Ömer Öz ise "Takımımızda başarılı olacağına inandığımız Ülker Ergun kardeşimize ailemize hoş geldin diyoruz" dedi. 
Haber / Foto : Melih Öztürk

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.