HAZIRLIK MAÇLARI

26 Temmuz 2017 Çarşamba

Ataşehir Çamolukspor sahaya indi.

Ataşehir Çamolukspor sahaya indi.
2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Ataşehir Çamolukspor teknik sorumlu Zafer Emek ve yardımcısı Murat Özbey yönetiminde çalışmalara başladı.

Başıbüyük stadında yapılan idmanı Başkan Ekrem Köse, 2.başkan Rasim Duvarbaşı ve yönetim kurulu üyeleri Çetin Köse, Halil Karaçoban, Recep Mürseloğlu ve Mehmet Zaim de izlediler.

Ataşehir Çamolukspor kulübü başkanı Ekrem Köse yönetim olarak her zaman iddialı olmuşuzdur,2016-17 sezonunda düştüğümüz Bölgesel Amatör lige 2017-18 sezonunda tekrar geri dönebilmek için gerekli  çalışmalarımızı yapyoruz.

Geçen sezonki  kadromuzun iskeletini korumaya çalıştık, transferde de  genç ve yetenekli futbolcuları aramıza  aldık, Zafer Emek hocamızın yönetiminde sezon başı hazırlık çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Süper Amatör lig gruplarının  çekilmesinden sonra eksik gördüğümüz mevkilere de transferler yapacağız ve lige başlayacağız dedi.
Haber / Foto: Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.