HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

ATACAN ÖZTÜRK SİLİVRİSPOR’DA

ATACAN ÖZTÜRK SİLİVRİSPOR’DA
TFF 2.Lig ekiplerinden Silivrispor transferde bombayı patlattı.

 Mavi Kırmızılı yönetim son olarak Tokatspor’da forma giyen tecrübeli file bekçisi Atacan Öztürk’ü renklerine bağladı. Kariyeri boyunca çıktığı 279 maçın 276’sında sahaya ilk onbirde çıkan deneyimli file bekçisinin 1982 doğumlu olduğu bildirildi. Kulüp Başkanı Akgün Duru’nun transferi resmen sonuçlandırdığı belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.