HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

Anadolu Bağcılar Spor Kulübü tescillendi.

Anadolu Bağcılar Spor Kulübü tescillendi.
Geçtiğimiz sezon 2. ligden düşen Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü ile Bölgesel Amatör ligden düşen Bağcılar Spor Kulübü birleşme kararı almıştı. 

Bu beklenmedik kararın ardından 3. ligde mücadele edecek olan takımın adı TFF'na Anadolu Bağcılar olarak  tescillenmesi için başvuru yapıldı. TFF'na yapılan başvuru bugün kabul edildi ve birleşim sonunda çıkan Anadolu Bağcılar Spor Kulübü bugün resmen tescillendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.