HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

Anadolu Bağcılar Spor Kulübü Hakan Çobanoğlu'na emanet.

Anadolu Bağcılar Spor Kulübü Hakan Çobanoğlu'na emanet.
Yeni sezonda 3. ligde mücadele edecek olan Anadolu Bağcılar Spor Kulübü Teknik Direktörlüğü'ne Hakan Çobanoğlu'nu getirdi.

Bugün Başkan Vekili Sayın Hasan Hüseyin Dönmez'in de katıldığı imza töreni öncesinde tarafların karşılıklı olarak her konuda anlaşıldığı ve Hakan Çobanoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzalandığı kulüp tarafından açıklandı.

Hakan Çobanoğlu Kimdir? 
1969 doğumlu olan Hakan Çobanoğlu, Bölgesel Amatör Ligde de görev alsa da, Teknik Direktörlük kariyerinde ağırlıklı olarak Profesyonel liglerde çalıştı. MKE Ankaragücü, Yalovaspor, Altınova Belediyespor, Mersin İdman Yurdu ve son olarak İstanbul Temsilcisi Halide Edip Adıvar ile çalıştı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.