HAZIRLIK MAÇLARI

13 Temmuz 2017 Perşembe

Amatörün Golcüsünü Konaklar Kaptı.


Amatörün Golcüsünü Konaklar Kaptı.
Geçtiğimiz sezon 2. amatör ligde Ulusspor forması giyen ve attığı 20 gol ile takımının şampiyonluk ipini göğüslemesinde büyük oranda pay sahibi futbolculardan biri olan Mert Karagöz, yeni sezonda Yeni Levent Konaklar Spor ile anlaştı.
24 yaşındaki genç oyuncu daha önce Maslakspor, Seyrantepe Ofspor, Çeliktepespor, Yeni Kandıraspor, Harmantepe ve son olarakta Ulusspor formalarını giymişti. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.