HAZIRLIK MAÇLARI

27 Temmuz 2017 Perşembe

Altyapı Liglerine TEOG Ayarı

Altyapı Liglerine TEOG Ayarı
2017-2018 Futbol sezonunda oynanacak olan alt yapı liglerinin başlama tarihleri sporcuların TEOG sınavına girecek olan yaş gruplarına göre yeniden yapılandı.
Her sezon önceden başlaması gelenek haline gelen ve ilk olarak başlaması planlanan U15 (Bu sezon 2003) ve U17 (Bu sezon 2001) doğumlu sporcuların yerine TEOG sınavına girecek olan U14 (2004) ve U16 (2002) yaş grupları ligde önce start alacaklar.
Bu duruma göre U14 ligleri 16 Eylül 2017 Cumartesi, U16 ligleri ise 23 Eylül Cumartesi başlaması öngörülüyor. U15 ve U17 ligleri ise ileri bir tarihte start alacaklar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.