HAZIRLIK MAÇLARI

26 Temmuz 2017 Çarşamba

ALPER SALİHOĞLU KANLICASPOR İLE ANLAŞTI

ALPER SALİHOĞLU KANLICASPOR İLE ANLAŞTI
Kanlıcaspor’da transfer harekatı devam ediyor…İstanbul 1.Amatör Liginde mücadele edecek Kırmızı-Beyazlı ekip geçen sezon Paşabahçespor Forması giyen Alper Salihoğlu’nu kadrosuna dahil etti.
Kanlıcaspor Antrenörü Dinçay Atmaca erha beykoz muhabiri Talip Ercan'a yaptığı açıklamada, ” Alper geçen sezon Paşabahçespor’da görev yaparken takımda yer alan çalışkan bir futbolcumuz idi. Bu sezon için Kanlıcaspor’da oynaması için yaptığımız teklifi kabul etti, aramıza dahil oldu. Paşabahçespor Kulüp Başkanımız Coşkun Okur Başkanımıza bu transferdeki katkısı nedeni ile teşekkürlerimi iletmek isterim ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.