HAZIRLIK MAÇLARI

25 Temmuz 2017 Salı

Alibeyköyspor Sahaya İndi.

Alibeyköyspor Sahaya İndi.
Alibeyköyspor sezonun ilk antrenmanını kendi tesislerinde gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz sezon İstanbul Şampiyonu olarak Bölgesel Amatör Lige yükselme başarısı gösteren Alibeyköyspor,  yeni sezonun ilk çalışmasını Teknik Direktör Zeki Aksoy ve kaleci Antrenörü Bahattin Demircan nezaretinde kendi tesislerinde gerçekleştirdi.

Antrenman sonrasında gazetemize açıklamada bulunan Zeki Aksoy " Geçen sezondan kalan bir kaç futbolcuya yeni takviyeler yaparak yaklaşık 16 kişilik bir kadro ile sezona merhaba dedik. Kulübümüzün aldığı bir genel kurul kararı var. Ancak futbolcularımızla birlikte biz yola devam ediyoruz. Direk kadroya etki edecek 5-6 futbolcu transferimiz daha olacak." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.