HAZIRLIK MAÇLARI

22 Temmuz 2017 Cumartesi

ALİ TEMUR SİLİVRİSPOR’DA

ALİ TEMUR SİLİVRİSPOR’DA
TFF 2.Lig ekiplerinden Silivrispor’da bir bomba daha patladı.

 Mavi Kırmızılı yönetim geçtiğimiz sezon Zonguldak Kömürspor’da forma giyen Ali Temur’u kadrosuna dahil etti. Tecrübeli oyuncu bugün takımla birlikte kamp kadrosuna dahil oldu. Takımla birlikte ilk antrenmanına çıkan deneyimli oyuncunun kariyerine altyapıda Konyaspor’la başladığı, daha sonra da sırasıyla Kartalspor, Tarsus İdman Yurdu, İnegöl, Turanspor AŞ, Manavgat, Konya Anadolu Selçuk ve G.O.Paşa’da forma giydiği öğrenildi. Yeni transferin sol bek olarak görev yaptığı ifade edildi. Bu arada Silivrispor’da transfer arayışlarının kanat oyuncusu için yoğunlaştığı, hazırlık maçlarının ardından da transfer çalışmalarının yeniden gözden geçirileceği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.