HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

AKSU KERİM’E KAVUŞTU


AKSU KERİM’E KAVUŞTU
Avcılar Belediyespor Kulüp Başkanı Erhan Turan’ın kızı Aksu Turan ile Kerim Malıçok, Menderes Balaban Kır Bahçesi’nde düzenlenen, spor, iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin buluştuğu bir törenle dünya evine girdi.

Büyük bir katılıma sahne olan düğünde Avcılar Belediyespor Kulüp Başkanı Erhan Turan ve eşi Gönül Turan da davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi.
Aksu Turan- Kerim Malıçok çiftinin nikahlarını ise Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli kıydı.
Düğünde bir konuşma yapan Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan da aile  kavramının çok önemli olduğunu, yuvayı da dişi kuşun kurduğunu belirterek evlilik cüzdanını gelin Aksu Turan’a verdi.
Doğan, damat Kerim Malıçok’a da tavsiyede bulunarak “İtaat et, rahat et” dedi. Seçkin konukların yer aldığı düğünde spor camiasının önde gelen isimleri de yerlerini alarak Aksu Turan- Kerim Malıçok çiftinin mutlu günlerine şahitlik etti.
Takı töreninin ardından hem gelin hem de damat tarafı piste çıkarak kurtlarını döktü. Gelin babası Erhan Turan da mikrofonu alarak söylediği birbirinden güzel şarkılarla düğüne damgasını vuran isim oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.