HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

AKGÜN DURU ÖZÜR DİLEDİ

AKGÜN DURU ÖZÜR DİLEDİ
Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru sezonun ilk idmanına çıkmaya hazırlanan takım oyuncularının soyunma odasına girerek tüm oyuncularından özür diledi.


TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele etmeye hazırlanan Silivrispor’da Kulüp Başkanı Akgün Duru ilk idman öncesinde oldukça sinirli olmasının nedeni anlaşıldı. Akgün’ün yeni sezonun ilk idmanına hazırlanan takımının soyunma odasında yaptığı ilk konuşmasında oyuncularından özür dilemesi şaşkınlık yarattı. İdman öncesinde Silivri Stadı içindeki soyunma odasında oyuncularına yaptığı konuşmasında Başkan Akgün Duru; “Öncelikle Silivri’de Silivrispor ile anlaştığınız için sizlere teşekkür ederim. Silivri büyük bir camiadır ve bu camiaya yakışmayacak bir soyunma odasında hazırlanıyorsunuz. Bunun için sizlerden özür diliyorum. Bu ayıp bizimdir. Şampiyon bir takımın soyunma odası bu şekilde olamaz, olmamalıdır da” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.