HAZIRLIK MAÇLARI

23 Temmuz 2017 Pazar

ADEM TÜZER SİNOP’TA

ADEM TÜZER SİNOP’TA
Amatör 1.Küme ekiplerinden İstanbul Sinop bombaları patlatmaya başladı.

Sarı Lacivertli yönetim, teknik direktör Oğuz Karakaya’nın raporları doğrultusunda Kocasinanspor’dan Adem Tüzer’i kadrosuna dahil etti. 3 sezondan beri Kocasinan forması giyen tecrübeli oyuncunun  daha önce de İFA, Albayrak, Atça Belediye, Nazilli Belediye, Batı Trakya ve Galatasaray altyapısında forma giydiği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.