HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

1924 YENİKÖY SEZONU AÇTI

1924 YENİKÖY SEZONU AÇTI
Geçtiğimiz sezonki kadrosundan 7 oyuncunun sözleşmesini yenileyen Arnavutköy temsilcisi 1924 Yeniköy yeni sezona merhaba dedi.

Sezonun ilk çalışmasını Şaban Kıran yönetiminde yapan Arnavutköy ekibi ilk antrenmanını Terkos Stadı’nda yaptı. Antrenmana 23 futbolcu katılırken teknik direktör Şaban Kıran’ın santrafora da bir oyuncu alıp büyük bir olasılıkla transfere son noktayı koyacağı ifade edildi. Kıran yaptığı açıklamada “Ses getirecek bir oyuncuyla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu konuda yönetim de büyük bir fedakarlık yapacak. Takımımızın yaş ortalaması 23. Çok koşan bir ekip yaratmak istiyoruz.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.