HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

1453 Fatih Gençlik transferde hız kesmiyor

1453 Fatih Gençlik transferde hız kesmiyor
Hedefini Süper Amatör Küme olarak belirleyen Fatih temsilcisi iki önemli ismi daha kadrosuna kattı.

Bu sezon 1.Amatör Kümede mücadele edecek olan 1453 Fatih Gençlik SK transferde hız kesmiyor. 

Teknik Direktör Aras Köksal'ın yönetime sunduğu rapor doğrultusanda Semih Akpınar ve Tahsin Özdemir ile anlaşmaya varıldı.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig'i kıl payı kaçıran Irmakspor'da forma giyen ikilinin bu sezon 1453 Fatih Gençlik SK'nın başarısı için ter dökeceği bildirildi.

Forvet oyuncusu olan Semih Akpınar attığı gollerle Zeytinburnu temsilcisinin Klasman Grubu'na kalmasında büyük pay sahibiydi. Diğer kariyerli isim Tahsin Özdemir de Zeytinburnu temsilcisinin değişmez isimlerinden olup yüksek teknik kapasitesi ve mücadeleci futbolu ile dikkat çekmişti.

Birçok takımdan transfer teklifi alan oyuncuların Fatih temsilcisinin teklifini kabul etmesinde geçtiğimiz hafta transfer edilen Zafer Telli'nin önemli rolü olduğu öğrenildi.

Haber / Foto : ERDEM SAĞOLAN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.