HAZIRLIK MAÇLARI

28 Temmuz 2017 Cuma

1453 Fatih Gençlik Sezonu Açtı.

1453 Fatih Gençlik Sezonu Açtı.
Geçtiğimiz sezon 2. Amatör lig 6. grupta oynadığı 18 karşılaşma sonunda aldığı 15 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyetle 47 puan toplayarak grupta 2. sırada yer alan ve 1. amatör lige yükselme başarısı gösteren Fatih temsilcisi yeni sezonda da kadrosunu güçlendirerek hedefini şimdiden Süper Amatör lig olarak koydu.

Antrenmanlarını Namık sevik Stadı'nda yapan 1453 Fatih Gençlik Spor kadrosuna kattığı yeni oyuncularla sezon açılışını gerçekleştirdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.