HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Zeytinburnu 1957, Nejat Öntaş'a Emanet

Zeytinburnu 1957, Nejat Öntaş'a Emanet
İstanbul Süper Amatör lig temsilcilerinden Zeytinburnu 1957 yeni dönemde teknik direktör Nejat Öntaş ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör ligde yer alan İstanbul temsilcisi ligi 4. sırada tamamlamasına rağmen statü gereği İstanbul Süper Amatör lig takımlarından Şile Yıldız spor ile play out oynamak zorunda kalmış ve normal süresi beraberlikle biten karşılaşmanın uzatma dakikalarında yediği gollerle sahadan 4-2 mağlubiyetle ayrılarak Süper Amatör Lige gerilemişti.

Zeytinburnu'lu Teknik Direktör
Zeytinburnu 1957 yönetimi yeni sezonda takımın başına kendisi de Zeytinburnu'lu bir ismi getirdi. Öntaş aynı zamanda Tüfad İstanbul Şubesi Genel Sekreterlik ve Basınla İlişkiler sorumluluğunuda yürütüyor. Çalıştırdığı takımlarda başarılı bir performans ortaya koyarak şampiyonluklar yakalayan Öntaş daha önce Telsizspor, Zeytinburnu Yıldız, Yeşilılgaz, Çankırı Maruf, Irmakspor ve Bahçelievler Gümüşhanespor’u da çalıştırmıştı.

Hedefimiz tekrar Bölgesel Amatör Lig
Zeytinburnu 1957'nin bir camia takımı olduğunun altını çizen Öntaş, "Hedefimiz ilk olarak Bölgesel Amatör Lig, ancak Zeytinburnu 1957 tüm Zeytinburnulular tarafından sahiplenildi. Camia yıllar sonra kendini ifade edebileceği bir kulüp buldu. İlçe olarak takımının arkasında yer alıyor. Bize de bunu taçlandırmak kalıyor." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.