HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2017 Pazar

Zeki Sonbay ile Küçükçekmece İdman Yurdu'nun Yolları Ayrıldı.

Zeki Sonbay ile Küçükçekmece İdman Yurdu'nun Yolları Ayrıldı.
İstanbul Süper Amatör Liginin Yeni Takımlarından Küçükçekmece İdman Yurdu spor kulübünde 3 Sezondur görev yapan Teknik Direktör Zeki Sonbay Kırmızı-Siyahlı ekipteki görevinin sona erdiğini açıkladı.Kurulduğu ilk yıl olan 2014-2015 Sezonunda 2.Amatör Ligde Şampiyon olarak 1.Amatör Lige çıkaran,2015-2016 Sezonunda Play-Off maçında Esenler Tokatspora Penaltılarla elenen,Aynı Sezonda İstanbul Trabzonspor Takımını Namağlup Şampiyon yaparak 1.Amatör Lige çıkartan,ve bu yıl 2016-2017 Sezonunda Küçükçekmece İdman Yurdu Spor Kulübü'nü Tarihinde İlk kez Süper Amatör Lige çıkartmayı başaran Deneyimli Teknik Adam Zeki Sonbay kulübünden ayrıldığını açıkladı.
ÜÇ SEZONDA DA ŞAMPİYON OLDU
Küçükçekmece İ.Y spor ile 3 Sezondur çıktığı 54 Resmi maçta 43 galibiyet-6 beraberlik ve 5 mağlubiyet alan Zeki Sonbay
Üç sezon önce Yönetim ile yapmış olduğumuz sezon planlamalarını,başarılı bir şekilde yerine getirerek üç yılda Süper Amatöre çıkma hedefini gerçekleştirerek,görevini başarı ile yerine getirmenin huzur ve mutluluğu içerisindeyim.
Bu başarıda Şahsıma Destek olan Başkanımız Nihat Aslanbay'a Yönetim Kuruluna ve Küçükçekmece  Idman yurdu Spor Camiasına Teşekkür ederim.Bu başarının gerçek sahipleri Futbolcu Kardeşlerimede Şahsıma göstermiş oldukları Saygı ve Sevgi'den dolayı Teşekkür eder,Küçükçekmece İ.Y Takımına Yeni sezonda başarılar dilerim.
ZEKİ SONBAY KİMDİR?
1976 Artvin hopa doğumlu Zeki Sonbay Bugsaşspor A.Ş ile Profesyonel Lige Adımını attı.
Sırasıyla Osmanlıspor,Çaykur,Rizespor,Erzurumspor,İstanbul Başakşehirspor,Diyarbakırspor,
Sarıyer ve Mardinspor takımlarında futbol oynadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.