HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Zafer Telli Bakırköyspor ile anlaştı.

Zafer Telli Bakırköyspor ile anlaştı.
Son olarak Irmakspor forması giyen forvet oyuncusu Zafer Telli yeni sezonda Süper amatör Lig takımlarından Bakırköyspor formasını giyecek.
Zafer Telli kimdir?
8 Nisan 1988 yılında İstanbul Bakırköy’de doğan Zafer Telli, futbol hayatına 2000 yılında Zeytinburnu takımlarından Telsizspor'da başladı. Daha sonra sırasıyla Küçükçekmece, Batı Trakya Türkleri, Galata, Beştelsiz, İFA, İstanbul Sinopspor, Zeytinburnu Yıldızspor, Beştelsiz, Irmakspor, Selvispor ve Osmaniye İstiklalspor forması giyen oyuncu ligi son olarak geçen sezon ara transfer döneminde geldiği Irmakspor'la tamamladı. Yeni sezonda Bakırköyspor forması giyecek olan oyuncuya başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.