HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Zafer Özdemir Yeniden Kestanelik'te

Zafer Özdemir Yeniden Kestanelik'te
İstanbul Süper amatör lig ekiplerinden Çatalca temsilcisi Kestanelikspor, geçtiğimiz sezon ara transfer döneminde Çakılköy'e verdiği defans oyuncusu Zafer Özdemir ile yeni sezonda da anlaşma sağlayarak kadrosuna kattı.

Futbola 2009 yılında Çatalca İhsaniye sporda başlayan defans oyuncusu, Daha sonra Batı Trakya, Kestanelik, Dağ Yenice, Öz Örencik Köyüspor formalarını giydi. Geçtiğimizsezona Kestanelik'de başlayan oyuncu, ara transfer döneminde Çakılköy'e transfer olmuştu. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.