HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Yetenekli Stoper Salih Kırtay, Çeliktepespor'da

Yetenekli Stoper Salih Kırtay, Çeliktepespor'da
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kağıthane temsilcisi Çeliktepespor, defansa tecrübeli bir ismi daha kattı. Stoper mevkisinde oynayan Salih Kırtay yeni sezonda Çeliktepespor formasını giyecek.

Takıma ağabeylik yapacak birkaç futbolcu arayan Çeliktepespor Sportif Direktörü Ahmet Bülent Özsoy'un talimatları ile kadroya dahil edilen tecrübeli oyuncu Salih Kırtay'ın dışında bir de tecrübeli kaleci Egemen Ükis'in transferini gerçekleştiren Çeliktepespor'da tek eksik iyi bir 10 numara, Bülent Özsoy bu transferi de yaparak transfer sezonunu kapatacağını açıkladı.

Salih Kırtay Kimdir?
1986 doğumlu tecrübeli oyuncu futbola 1999 yılında o gün ki adı Fikirtepespor bugün ki adı Rumeli İdman Yurdu Spor Kulübü'nde başladı. Daha sonra Fikirtepe Dumlupınarspor, Pendik Doğanspor, Beyoğlu Yeniçarşı, Üsküdarda Anadolu, Beykoz 1908 AŞ, İdealtepespor, Cizre Basraspor (Cizrespor), Alibeyköyspor, Mecidiyeköyspor ve Selamsız’dan sonra son olarak Selimiyespor formalarını giydi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.