HAZIRLIK MAÇLARI

29 Haziran 2017 Perşembe

YEŞİLOVA ESNAFSPOR'DA FEDAKÂRLIK ZAMANI GELMİŞTİR.

YEŞİLOVA ESNAFSPOR'DA FEDAKÂRLIK ZAMANI GELMİŞTİR.
Yeşilova Esnaf Spor Kulübü'ne Küçükçekmece Belediyesi tarafından Spor Kompleksi yapımı ile ilgili protokol imzalarının ardından Yeşilova Esnafspor Başkan Vekili Salih Yetik "Kulübün içinde bulunduğu ekonomik sorunların aşılması gerektiğini ve Yeşil beyazlılar camiasına önemli mesajlar verdi.

Küçükçekmece Yeşilova Esnaf Spor Kompleksi 2018 Mart ayında tamamlanarak hizmete girmesinin planlandığını bu süreçte Futbol takımlarının bu süreçte mağdur olacağını aynı zamanda ekonomik sıkıntılarda yaşayacaklarını bu zor zamanlarda herkesin fedakârlık yapması gerektiğini eleştirici değil yapıcı olmaya gayret gösterilmesini ve fedakârlık zamanı olduğunu herkesin saygı göstermesini istiyoruz.
Yeşilova Esnafspor Kulübü, son yıllarda hiç olmadığı kadar zorlu bir süreçten geçiyor. Özellikle ekonomik anlamda gücü azalmış,  ekonomik gücü yeniden kazanmak zorunda olduklarını belirten Başkan Vekili Salih Yetik , "Ekonomik gücümüzü yeniden kazanarak, yeni ve modern yapılarla, kulübümüzün armasını gururla taşıyacak sporcular yetiştirecek bir Yeşilova Esnafspor Kulübü yaratmak için başkanımız Ahmet Ulaş ve yönetici arkadaşlarımızı çalışıyoruz.
Artık Yeşilova Esnafspor taraftarının değil, yönetimin feda zamanının geldiğini belirten Salih Yetik, Yeşilova Esnafspor, Küçükçekmece’de ve Türkiye’de başaralı olacak bir mali yapıda kavuşturulacak. Artık yönetim kurulunun değil taraftarın fedakârlık zamanı gelmiştir" şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.