HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2017 Perşembe

Yeşil Esenyurt, Fatih Köse İle Anlaştı.

Yeşil Esenyurt, Fatih Köse İle Anlaştı.
Yeni sezonda İStanbul Süper Amatör ligede mücadele edecek olan Yeşilesenyurtspor’da teknik direktör Şerif Kaygısız’ın yardımcılığına Fatih Köse getirildi.

2016-2017 sezonunda Arnavutköy Belediyespor  U19 takımında görev yapan genç çalıştırıcı kendisini sezon sonuna kadar Yeşil Beyazlı renklere bağlayan imzayı attı. İmza töreninde kulüp başkanı Hasan Demir ve sportif direktör Ahmet Bayraklı’nın da hazır bulunduğu gözlendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.