HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

VOLKAN OLGUN TÜZÜN, 1877 ALEMDAĞ SPOR'DA.

VOLKAN OLGUN TÜZÜN, 1877 ALEMDAĞ SPOR'DA.
Dış transfer de önemli isimleri kadrosuna katan ve üst üste imzalar attırmaya başlayan 1877 Alemdağspor defansta da önemli bir isimi daha kadrosuna katarak Volkan Olgun Tüzün'ü renklerine bağladı.

Stoper mevkisinde oynayan 1989 doğumlu futbolcu 2001 yılında İstanbul'un önemlialt yapı takımlarından Damlaspor'da futbola başladı. 2007 yılında Küçükçekmecespor, 2010 yılında Silivrispor'a transfer oldu. Daha sonra sırasıyla Sultangazispor, Zonguldakspor, Vefaspor, Büyükçekmece Belediyespor, Arnavutköy Belediyespor, Tatvan Gençlerbirliği, Çorlu Gençlerbirliği, Çine Madranspor, Eğridir Spor, İstanbul Beylikdüzü Spor formalarını giydi. Volkan Olgun Tüzün'ün BAL'da 85 maçta 11 golü bulunuyor.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.