HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Vole Tenis Kulübü Genel Kurulu'nda Başkanlığa Hasan Sözen getirildi

 Vole Tenis Kulübü Genel Kurulu'nda Başkanlığa Hasan Sözen getirildi.
20 Ocak 2017 tarihinde kurulan Vole Tenis Spor Kulübü 1. olağan genel kurulu yapıldı. Kurucu Başkan Hakan Sözen yeniden göreve getirildi.

Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan Tenis ve Dağcılık kulübü sosyal tesislerinden gerçekleştirilen Vole Tenis Spor kulübü 1. olağan genel kurul toplantısı yeterli çoğunluk sağlanmasıyla gerçekleştirildi.

Tek listenin yer aldığı Vole Tenis Kulübü genel kurulunda yapılan oylama kulübün kurucu başkanı Hakan Sözen yeniden başkanlığa seçildi. Yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı. Nihat Çankırılı, Niyazi Ganioğlu, Erdal Üstündağ, Vehbi Ağırbaşlı, Bayram Uzuner ve Cengiz Yönet 20 Ocak 2017 tarihinde kurulan ve 1. olağan genel kurulunda Vole Tenis Spor kulübü
Başkanlığına seçilen Hakan Sözen, “ Kısa bir süre içerisinde kurucu yönetim kurulu üyelerimizle özverili bir çalışma sonunda 1. olağan genel kurulumuzu yaptık. 


İlk hedefimiz Tenis sporunu halkla birleştirmek, yaygınlaştırmak ve sevdirmektir. İkinci hedefimiz Vole Tenis Kulübüne ait bir tesis kazandırmaktır. Bu konuda çalışmalarımız Meram Bölgesinde çalışmalarımız var. İnşallah bu tesisleri kulübümüze kazandırırsak, kendi tesislerimizde turnuvalar organize edeceğiz. Genel kurulumuz Türk sporuna hayırlı uğurlu olsun” dedi. 1.Olağan Genel Kurulunda Vole Tenis Kulübü Başkanlığına getirilen Hakan Sözen ve yönetim kurulu 3 yıl süreyle görev yapacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.