HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Vefaspor'lu Yöneticiler Kongre Öncesinde Bir Araya Geldi.

Vefaspor'lu Yöneticiler Kongre Öncesinde Bir Araya Geldi.
Vefa spor camiası perşembe günü gerçekleşecek olan olağan üstü genel kurula kilitlendi. 
Bilindiği gibi kötü geçen bir sezonun ardından Mesut Gülbaran bir açıklama yaparak yönetimi eleştirmiş ve Vefa Spor'un küme düşebileceğini ancak aciz duruma düşmeyeceğini söyleyerek acilen genel kurul çağrısı yapmıştı. 

Vefaspor camiası da bu sese kulak vererek Mesut Gülbaran ve ekibini göreve davet etti. Perşembe günü Saat:15.00'de Vefa Lisesi'nde gerçekleşecek olan genel Kurul öncesinde Vefa Spor yöneticilerinden Mehmet Sütcüoğlu’nun daveti üzerine Başkan adayı Mesut Gülbaran ve diğer idareciler iiftar yemeğinde bir araya geldi.
Oldukça samimi geçen yemekten sonra yapılan açıklamada Perşembe günü gerçekleşecek olan genel kurul sonrasında yönetiminin resmen devir alınması ile birlikte hemen görev dağılımının  yapılacağını ve ardından transfere hız vereceklerini, Vefaspor'a yakışan bir takım kuracaklarını,  yeni teknik direktöründe  birkaç gün içinde basına açıklayacaklarını ifade ettiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.