HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Vefaspor'da Teknik Direktör Adnan Keskin oldu.

Vefaspor'da Teknik Direktör Adnan Keskin oldu.
Vefaspor Olağanüstü Genel Kurul öncesinde Teknik Direktörlük görevine Adnan Keskin'i getirdi. Adnan Keskin'in yardımcılığına ise Nejat Barut getirildi.


Vefaspor tesislerinde Mesut Gülbaran başkanlığında bir arayagelen Teknik ekip ve yöneticiler uzun görüşmeler sonunda her konuda anlaşarak el sıkıştılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.