HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2017 Pazartesi

Vefaspor Kongresini Gerçekleştiriyor.

Vefaspor Kongresini Gerçekleştiriyor.
Vefaspor'da yeniden Mesut Gülbaran dönemi başlıyor. Çok kötü geçirilen bir sezonun ardından Mesut Gülbaran ve ekibi Vefaspor'u yeniden eski günlerine döndürmek ve Bölgesel Amatör lig için kolları sıvadı.

8 Haziran Perşembe günü Saat:17.00 Vefa Lisesi'nde gerçekleşecek olan Genel Kurul'da Mesut Gülbaran ve ekibinin tek başında seçime gitmesi bekleniyor. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.