HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Vefaspor Kalesini Gole Kapadı.

Vefaspor Kalesini Gole Kapadı.
Ve Oğuz Filik'de Vefaspor'da
Vefaspor Özgür Solak transfer ile birlikte Oğuz Filik'i de transfer ederek kalesini adeta gole kapattı. Yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen tüm kulüplerin transfer listesinin ilk sıralarında yer alan iki kaleciyi de renklerine bağlamayı başaran Yeşil Beyazlılar'da kale için inanılmaz bir mücadele gerçekleşecek.
Futbola 2005 yılında Erokspor'da başlayan 1991 doğumlu kaleci, buradan 3 sezon formasını giyeceği Şişli Yayla Spor'a transfer oldu. Ardından Feriköyspor, Galataspor, Sarıyer Yeni Mahalle ve son olarak geçen sezon Kuştepespor formasını giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.